13. helyen az UVSE

Döntésre vitték az egyik fél második nyert meccséig tartó csatát Kaposváron is - a párharcot Benedek Tibort ifjú tehetségei várhatták előnyből. A vendégek nyolc perc alatt elhúztak 3-1-re, sőt, kétgólos előnyüket a második negyedben is sikerült megőrizniük (4-6). Nagyszünet után kapaszkodott a házigazda, de döntetlenre mentenie már nem sikerült, így 9-8-as győzelmével az UVSE a 13., a Kaposvár pedig a 14. pozícióban zárta az E.ON Férfibajnokság 2018/2019-es pontvadászatát.

A 13. helyért, 2. mérkőzés
Kaposvári VK-UVSE-Hunguest Hotels 8-9 (1-3, 3-3, 2-2, 2-1)
Gólszerzők:
 Kovács O. 2, Giga 2, Berta, Tóth K., Németh B., Németh L., ill. Korbács 3, Korényi 2, Vigvári, Konarik, Sziládi

Benedek Tibor:

Szeretném megköszönni a fiúknak azt az alázatot amit egész évben tapasztaltam, nagyon büszke vagyok a csapatra. Nagyon sokat tanultam és valahol mindig is erre vágytam, olyan fiatalokkal dolgozni akik szívvel lélekkel tesznek az álmaikért.
A mérkőzés nehéz volt, a Kaposvár összeszedte magát a budapesti vereséget követően. Csak annyit kértem a fiúktól, hogy egy góllal nyerjünk a végén, akár mennyi előnyünk is van meccs közben esetleg.

Forrás: mvlsz.hu