Biztos bronzérmes a csapat

Honvéd - UVSE 3:15 (2:4,1:4,0:3,0:4)

Gólok: Csizmazia Zsolt 4, Vigvári Vince, Diaz Rojas Kristóf 3-3, Solymosi Péter, Eppel Barnabás 2-2, Fogasy Félix 1.

Kovács Róbert:

Győzelmünkkel gyakorlatilag bebiztosítottuk 3. helyünket a tabellán. Így egy fordulóval a vége előtt már biztos, hogy bronzérmes helyen végzünk, mivel a gyermek bajnokságban nincs négyes döntő. Nagyon fontos volt számunkra ez a mérkőzés és ennek tétje érezhető is volt a csapaton az első másfél negyedben, illetve talán én is feszültebb voltam a megszokottnál. A harmadik negyedtől aztán szép lassan "szétnyílt az olló" és újfent a jó védekezésünkkel sikerült megszereznünk a három pontot és az ezzel járó bronzérmet!
Gratulálok az egész csapatnak!
Egy rangadó vár még ránk az utolsó fordulóban, ahol a listavezető KSI vendégei leszünk.