Elfáradtunk a végére

Rangadó várt a Komjádi-uszoda közönségére is, Benedek Tibor ifjú kiválóságai a Vasassal csaptak össze. Az UVSE reménységei nagyszünetig kiválóan tartották a lépést az angyalföldiekkel, a liláknak sikerült rendre felkapaszkodniuk és döntetlenre módosítani az állást, de a második félidőre elfáradtak a fiatalok. Földi László csapata ezt kihasználva meglépett, s 11-8-ra megnyerte a mérkőzést, és két döntetlenje után megszerezte az első győzelmét az E.ON Férfibajnokságban.

UVSE-VasasPlaket 8-11 (2-3, 3-3, 2-2, 1-3)
Gólszerzők:
Sziládi 2, Vigvári 2, Rábavölgyi, Korbács, Korényi, Baksa, ill. Miklós 4, Bencz 3, Hegedűs 2, Sélley, Simon H.

Benedek Tibor:

Nagyon megvagyok elégedve, ha őszinte akarok lenni, hiszen az, hogy a 4. negyedre 1 gólós hátránnyal fordultunk - az jó jel. A 4. negyedben kiegyenlített volt a két csapat teljesítménye, mind védekezében, mind támadásban, de sajnos 3-4 olyan labdát vesztettünk a mezőnyben amiből aztán lefordulás lett, ez billentette a Vasas felé a mérleget.