Igazi csapatmunka volt

UVSE-Szolnok  15-10 (5:1,3:1,4:3,3:5)

Gólok: Eppel Barnabás, Molnár Erik 4-4, Vigvári Vince 3, Diaz Rojas Kristóf 2, Solymosi Péter, Hilt Balázs 1-1.

Kovács Róbert:

Emelem kalapom a csapat játékosai előtt. Az első perctől kezdve azt játszották a srácok, amit megbeszéltünk és elterveztünk a Szolnok ellen. Mindenkinek megvolt a feladata ezen a mérkőzésen is és szinte hibátlanul végre is hajtotta azt. Az utolsó negyedben kicsit megbontottam ezt az egységet és ennek következtében több elkerülhető gólt is kaptunk. Ez nem probléma mert így látjuk, hogy miben kell javulnunk az utolsó három meccsre.
Ezúttal kiemelnén az egész csapatot, de név szerint Eppel Barnabás, Molnár Erik, Solymosi Péter és Diaz Rojas Kristóf teljesítménye extra volt. Végül, de nem utolsósorban ismét kiemeleném a több bravúros védést bemutató Frey Domonkost!