KSI- UVSE 10-9

UVSE- Kaposvár 15-10

UVSE: Csiszer Vince, Szécsi Marcell, Varga Csanád, Gidófalvy Elemér, Márkus Csongor, Prágay Magor, Hegedűs Zerind, Otachy Áron, Mihályi Máté, Drávucz Máté, Béládi András, Hajdú Balázs, Illés László, Takács Mátyás, Demeter Hunor

Két fordulót is lebonyolítottunk a szombati napon, egy aktuálist, amely egy mini el classicó volt és egy előre hozottat.
Az első mérkőzés nagyon küzdős, kemény párharcokat hozott. Az elején sikerült irányítani a mérkőzést egy rögtön kihagyott ötméteres és egy gyorsan kapott akció gól ellenére is. A második negyed közepétől viszont voltak, akik belealudtak a mérkőzésbe, amit a KSI könyörtelenül kihasznált többnyire akció gólokkal. Mire észbe kaptunk 8-3 volt oda. A mérkőzés utolsó 10 percében példa értékű küzdést mutattak be fiaink , amivel sikerült ledolgoznunk 5 gólos hátrányunkat, de 10 másodperccel  a vége előtt ellenfelünk emberelőnyből büntetett.
Délután a Kaposvár csapata következett, amelyet mindenki bő játéklehetőséget kapva sikerült legyőzni.