Küzdünk tovább

A nemrégiben edzőváltáson átesett Vasas a felsőházi álmokat dédelgető UVSE-vel nézett farkasszemet. Az első nyolc percben hazai-, és vendégoldalon egyaránt egy-egy találat született. Hasonlóképpen alakult a második felvonás is, majd fél perccel a nagyszünetet jelző dudaszó előtt Vogel Simon emberelőnyben értékesített találatával átvette a vezetést Bóbis Máté együttese (3-2). Az angyalföldi előny ellenére Benedek Tibor ifjú tehetségei nem tettek le a győzelemről, azonban a Vasas már nem engedte ki a három pontot a kezéből. A megbízott edzőből lett vezetőedző, Bóbis Máté irányításával tehát besöpörte első diadalát a piros-kék alakulat, míg az UVSE elesett a felsőháztól.

VasasPlaket-UVSE Hunguest Hotels 7-5 (1-1, 2-1, 3-1, 1-2)
Gólszerzők:
 Bencz 2, Miklós, Szabó B., Sélley Rauscher, Hegedűs, Vogel S., ill. Baksa 2, Korbács 2, Dala

Benedek Tibor: A mérkőzés hasonlított a Kaposvári meccsre, két és fél negyedig jól játszottunk, tartottuk magunkat, kevés gólt kaptunk, ugyanakkor elől nehezebben ment a támadás. Ezt követően kaptunk 2-3 olyan gólt ami megfordította a mérkőzést, a stabil játékot amit addig hoztunk, fel kellett adjuk, kockáztatnunk kellett. Elől ma nem voltak kimagasló egyéni teljesítmények. A Vasas mozgásos játéka hasonlít a mienkhez, de erőben még jobbak, úgyhogy ez most így alakult, ettől függetlenül büszke vagyok a csapatra.