Ma megfékeztek ugyan minket, de megállítani nem tudtak

A WATERPOLO.HU Női Magyar Kupa fordulatos fináléjában Benczur Márton csapata 10–10-re végzett Dunaújvárossal, s végül ötméteresekkel győzött.

Egy erős kezdés után a lányok hamar megléptek 2–0-ra, és a gólgazdag második negyed után 7–5-re vezettek. A félidőt követően is góllal kezdtünk ám ezt követően a Dunaújváros erőre kapott és sorozatban három lövéssel egyenlítettek. Csapatkapitányunk ezt követően két góllal válaszolt így a negyedik negyed 10:8-al indult.

A negyedik negyedben sajnos az előnyünket nem tudtuk megtartani  a dunaújvárosi Szilágyi Dorottya és Garda Kriszta is a kapuba talált.

Az elődöntőhöz hasonlóan döntetlennel zárult a rendes játékidő, így ismételten idegörlő ötméteres párbaj következett.

Szücs Gabi ugyan elsőként rontott, azonban a Dunaújváros játékosai kétszer is hibáztak, így a végén az ötméteres párbajt 4:2-re nyertük meg.

UVSE–DUNAÚJVÁROSI EGYETEM-MAARSK GRAPHICS 10–10 (3–1, 4–4, 3–3, 0–2) – ötméteresekkel 4–2