1 Nap Vízilabda

„ 1 nap vízilabda”
2021. augusztus 27. 16.00 órától augusztus 28. 16.00 óráig
Hajós Alfréd Sportuszoda, 33-as nyitott medence

 

RÉSZTVEVŐ CSAPATOK    -   FANTÁZIANEVEK

Előkészítő Cerva Dóra   -  EBIHALAK I.    

Előkészítő Korényi István   -  EBIHALAK II. 

Előkészítő III. Kisné Dancsa Kata, Ipacs Barbara -   VIZIPÓKOK

Baby I. csapat Kis József  -  NAPHALAK  

Budapest „C” Bóta Krisztián  -   CSIKÓHALAK  

Budapest „B” Szentesi Ádám  -  ARANYHALAK  

Budapest „A” Ábel Zoltán  -  DELFINEK

Országos Gyermek fiú  Korényi Balázs  - TORPEDÓK    

Serdülő fiú II.  Rácz Bálint  -  URFIK II.    

Serdülő fiú I. Németh Zsolt  - URFIK I.  

Ifjúsági fiú   Rácz Bálint, Németh Zsolt  -  URAK       

Gyermek leány  Csicsáky Vince   - HÖLGYIKÉK  

Serdülő leány  Áts Bertalan -  HÖLGYEK   

Ifjúsági leány  Áts Bertalan    -  AMAZONOK    

OB I-es férfi  Dr. Vincze Balázs   - REMÉNYSÉGEINK

 

1. NAP    augusztus 27. (péntek)

11.30 óra   KSI       - Honvéd

16.00 óra     ÜNNEPÉLYES MEGNYITÓ        LOVAS PÉTER ELNÖK  

16.10 óra     SZINKRONÚSZÓ BEMUTATÓ

16.20 óra     EBIHALAK I.   -   EBIHALAK II.

17.00 óra     VIZIPÓKOK  -  NAPHALAK

18.00 óra     CSIKÓHALAK    -    ARANYHALAK                                                                              

19.00  óra     UVSE  -   Honvéd

20.00 óra      HÖLGYIKÉK  - DELFINEK

21.00 óra      HÖLGYEK   -    TORPEDÓK                                                          

22.00 óra      AMAZONOK  -    URFIK II.                                                           

23.00  óra      URFIK I. -   REMÉNYSÉGEINK

 

2. NAP    augusztus 28. (szombat)

00.00 óra      AMAZONOK, HÖLGYEK     -    URAK   

01.00 óra      URFIK I.     -    URFIK II. 

02.00 óra      REMÉNYSÉGEINK    -    URAK     

03.00 óra       AMAZONOK -    HÖLGYEK      

04.00 óra       TORPEDÓK   -   URFIK II.                                                            

05.00 óra       REMÉNYSÉGEINK    -   URAK     

06.00 óra       URFIK I.      -      URFIK II.    

07.00 óra       HÖLGYIKÉK    -    ARANYHALAK    

08.00 óra       DELFINEK    -    HÖLGYEK

09.00 óra       AMAZONOK  -   URFIK I.

10.00 óra       TORPEDÓK  -   HÖLGYIKÉK

11.30 óra      UVSE         -     KSI

12.45 óra      Benedek Tibor Emléktorna eredményhirdetése

13.00 óra       CSIKÓHALAK  -   ARANYHALAK                                                                

14.00 óra       VIZIPÓKOK  -  NAPHALAK

15.00 óra       EBIHALAK I.   -   EBIHALAK II.

16.00 óra       A RENDEZVÉNY ÜNNEPÉLYES ZÁRÁSA      LOVAS PÉTER ELNÖK

 

buszmenetrend-facebook.jpg