A címvédő Ferencváros volt az UVSE vendége

A címvédő Ferencváros az UVSE vendége volt a Komjádiban, Varga Dénesismét a vízben volt, a zöldek pedig az 5-1-es első negyeddel jelezték, nem szeretnék, ha az UVSE meglepetést okozna ezen a találkozón.

UVSE Hunguest Hotels-FTC Telekom Waterpolo 3-15 (1-5, 2-1, 0-4, 0-5)
Gólszerzők
: Vigvári Vince 1, Tamás K. 1, Szentesi Á. 1, illetve Constantin-Bicari 4, Jaksic 4, Fekete G. 2, Fountoulis 2, Vigvári Vendel 2, Varga Dénes 1

Vincze Balázs:

Nyilván a nagyszünetben 6:3-nál jobb érzés volt beszélni a srácokkal mint a mérkőzés végén. Büszke vagyok rájuk, mert nem tették fel a kezüket és adták fel a mérkőzést az utolsó pillanatig sem amikor már levegőt sem kaptak. Talán 3-4 gól elkerülhető lett volna, akkor lehet hogy más a mérkőzés képe. Vigvári Vince 32 percig küzdött, Bisztro pedig három és fél negyedig tartotta bennünk a lelket a védéseivel.