Az utolsó negyedben hoztuk vissza a meccset

2020.10.24. Bp. Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság HONVÉD - UVSE Hunguest H. II. 10-10

Harmadik mérkőzésünket a Honvéd csapata ellen játszottuk a BVSC uszodában, sajnos megint nézők nélkül.

Gyengén kezdtük a mérkőzést, rögtön elhúzott az ellenfél, az első három negyed végén 9-4-re vezettek, majd jött a negyedik negyed és megváltozott a játékunk 1-6-ra hoztuk az utolsó negyedet, így nagyon nagy küzdelemben kiegyenlítettünk.

A 10. gólunkat egy időkérés utáni megbeszélt fór- megjátszásból értük el, meglepett, hogy 10 évesen szépen megcsinálták a kért figurát a fiúk.

Gratulálok a csapatnak!

UVSE Hunguest H. II. Csapat: Börcsök, Dobricza, Horváth, Szebeni, Vámos, Tőzsér, Perczel, Budai, Nagy, Gedey, Bekker, Milák, Verebély, Dávid, Pálmai edző: Bóta Krisztián