Fontos, nehéz győzelem

DAIKIN FIÚ IFJÚSÁGI A1 ORSZÁGOS VÍZILABDA BAJNOKSÁG

 
 
Eger - UVSE     13 - 15
  
 
"Rangadóra készültünk, rangadó is lett. Kiváló játékerőt képviselő Egert sikerült legyőznünk idegenben. Nagyon erős hazai pályán az Eger, a bajnokság legnagyobb fordítása is a nevéhez fűződik. Sikerült ellépnünk, amit ledolgoztak a 3. negyedben,  fej-fej mellett haladtunk, amikor sikerült ellépni ismét és megszerezni végül a győzelmet."-értékelt Szentesi Ádám vezetőedző.
 

A mérkőzés jegyzőkönyve ide kattintva megtekinthető.

Hajrá UVSE!