Fontos, nehéz győzelem
DAIKIN FIÚ IFJÚSÁGI A1 ORSZÁGOS VÍZILABDA BAJNOKSÁG
Eger - UVSE 13 - 15
"Rangadóra készültünk, rangadó is lett. Kiváló játékerőt képviselő Egert sikerült legyőznünk idegenben. Nagyon erős hazai pályán az Eger, a bajnokság legnagyobb fordítása is a nevéhez fűződik. Sikerült ellépnünk, amit ledolgoztak a 3. negyedben, fej-fej mellett haladtunk, amikor sikerült ellépni ismét és megszerezni végül a győzelmet."-értékelt Szentesi Ádám vezetőedző.










