Igazi csapatmunka volt

Ábel Zoltán: A budapest gyermek IV. (2009) bajnokság igazi rangadóval folytatódott a BVSC gárdájával mérkőztünk meg. Az alapszakaszban három gólos vereséget szenvedtünk tőlük ezért mindenképpen szerettünk volna visszavágni. Sajnos a BVSC nem teljes csapattal érkezett (egy meghatározó játékosuk hiányzott - ezúton is jobbulást kívánunk neki), kíváncsi lettem volna, hogy kompletten milyen eredményt érünk el, ennek ellenére azt kértem mindenkitől, hogy saját magunkra koncentráljunk, a saját játékunkra. Ideges első negyed után (4-3 oda) rendeztük a sorokat főleg védekezésben. A második és harmadik periódust 9-1-re hoztuk köszönhetően hatékony védelmünknek. Az utolsó etap számomra érthetetlen volt (hét hibapontot ítéltek ellenünk! Kiállítási arány 13-2 (nem ide) és ebből sok labdanélküli hátrányt is kaptunk ezen mindenképpen változtatnunk kell) talán fejben is elfáradtunk és kicsit talán már az eredménynek is szólt. Az utolsó negyedet 6-2-re elvesztettük. Gratulálok a csapatnak főleg az első három negyedhez (12-5) igazi csapatmunka volt le a kalappal mind a 13 játékos előtt. Fejlődünk tovább! Hajrá Lilák!

Bvsc - UVSE 10-14 (4-3,0-4,1-5,6-2)
Gólszerzők: Pintér 7,Szalay 5,Dobricza/Németh 1-1
Kiállítás: 13/6 ill. 2/1
5m: 4/4 ill. 5/5