Jó védekezéssel, a végére jó helyzetkihasználással győztünk

2021.02.20. Bp. Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság UVSE Hunguest H. II. – Sportliget 10-8

Gratulálok a csapatnak, nagyon kemény mérkőzést játszottunk egy idősebb, erősebb, nagyobb testű ellenféllel, nagyon jó edzés volt ez nekünk. A mérkőzés első felében kevés gól esett, nagyon szépen védekeztünk, sok labdát szereztünk, amiből lefordultunk, de a helyzeteinket még kihagytuk. Első negyed: 0-1, második negyed: 1-1. A mérkőzés második felében védekezésünk továbbra is jó volt, a támadásokban pedig feljavultunk, továbbra is sok labdát szereztünk, lefordultunk, a helyzeteinket már be is tudtuk fejezni és szép gólokat lőttünk.
harmadik negyed: 6-2, negyedik negyed: 3-4

Gratulálok a Csapatnak a győzelemhez!
UVSE Hunguest H. II. Csapat: Matlák, Dobricza, Horváth, Szebeni, Both-Buracu, Tőzsér, Perczel, Budai, Nagy, Soós, Bekker, Milák, Verebély, Szűcs-Lukovics edző: Bóta Krisztián