Megszeppenve játszottunk

Sajnos nem sikerült újra nyernünk a KÓPÉ ellen, ma nem bírtunk az idősebb ellenfelünkkel, brusztos, küzdős mérkőzést játszottunk, nagyon jó edzés volt ez számunkra. A kemény játékban elfáradtunk, ezért sokat hibáztunk, sok rossz döntés, rossz passzok jellemezték a játékunkat, kicsit úgy éreztem ma az ellenfelünk jobban akarta a győzelmet. Mi megszeppenve játszottunk, a saját bőrünkön tapasztaltuk a kemény játékot, ezért remélem elhisszük, hogy keményebben kell vennünk az edzéseket. A mérkőzés alakulása: első negyed: 1-1, második negyed: 2-1, harmadik negyed: 2-0, negyedik negyed: 5-4

UVSE Hunguest H. II. Csapat: Dávid, Horváth, Szebeni, Both-Buracu, Tőzsér, Perczel, Budai, Nagy, Soós, Bekker, Milák, Verebély, Szűcs-Lukovics Pálmai edző: Bóta Krisztián

KOPÉ UVSE - UVSE Hunguest Hotels 10:6