Nem bírt egymással az UVSE és Pécs

Már csak a negyedek alakulásból is látni, milyen hullámzó meccset vívott egymással az UVSE és a Pécs: az első és harmadik negyedet a hazaiak, a másodikat és a negyediket a vendégek nyerték meg két góllal. Más kérdés, 2-2 után már csak Vincze Balázs együttese vezetett, 4-2, 7-5 és 8-6 is állt a táblán. A Török Viktor irányította baranyaiak azonban Csacsovszky Alexvezérletével nagyot küzdöttek, a záró negyedben gólt nem kapva alakították ki a 8-8-as végeredményt.

UVSE-Hunguest Hotels-PVSK-Mecsek Füszért 8-8 (4-2, 1-3, 3-1, 0-2)
Gólszerzők: Bencz 2, Vámosi 2, Eppel 2, Hegedűs 2, ill. Csacsovszky A. 4, Kolozsi, Keresztúri, Gál, Reisz

Vincze Balázs:

Hatalmas élmény volt, gratulálok mind a két csapatnak, kiélezett harcot folytattak a vízben. Sajnálom, hogy végig vezetve nem sikerült a 3 pontot megszerezni végül, döntetlennél viszont volt elég energiánk hátul. A saját szintünkön a meximumot adtuk, jó parázs vízilabda mérkőzés volt. Örülök, hogy a szezon második felére életre keltünk, reményeink vannak, pontjaink még nincsenek. Jó érzéssel megyünk pihenőre.

Fotó: Varga Jennifer